Star Face of the Season

Відгуки переможців
В галереї зібрані переможці усіх сезонів іміджевого конкурсу краси та моди "Star Face of the Season". Щирі, відверті та справжні - історії, які творяться тут і зараз.
Ірина Куземко
SFS f/w 2020
Star Face of the Season – це новий досвід, нові знайомства, нові знання, більша впевненість у собі, а головне емоції, які в той момент ти переживаєш вперше. І все це завдяки команді Star Face Family, які є професіоналами своєї справи. Саме ви допомагаєте кожній дівчині подолати страхи та розбавляєте буденність незабутніми моментами! Дякую, що даруєте можливість бути частинкою вашої великої сім'ї! І щиро дякую за те, що повірили в мене більше ніж я сама.
Назар Янко
SFS f/w 2020
Хочеш відчути себе моделлю та отримати свою хвилинку слави ? Я саме цього хотів, коли йшов на кастинг . SFS допоможе тобі відчути смак моди та показати усім, який ти особливий. Не бійтеся експериментувати та кайфувати від цього процесу! Так робив я і Вам рекомендую !
Діана Загаровська
SFS s/s 2019
Якщо ти хочеш отримати незабутні відчуття, хорошу атмосферу і нові знайомства , то тобі потрібно прийти саме на SFS. Команда , яка там працює - це люди, що зможуть дати підтримку у будь-яку хвилину. Ти зможеш відкрити себе з найкращих сторін, дізнатися щось нове і показати людям , що ти є смілива і готова заявити цілому світу про себе.
Олексій Куриляк
SFS s/s 2019
Це був день вибуху крутих емоцій, поєднання очікувань, переживань, ейфорії, незабутнє шоу європейського рівня.Хто побував тут, ще довгий час згадуватиме яскраві моменти цього свята. Я, як безпосередній учасник дійства, відчув кожною клітиною свого тіла неймовірно класну атмосферу, яка панувала завдяки злагодженій роботі команди.
Христина Маланюк
SFS f/w 2019
Якщо ти хочеш отримати незабутні відчуття, хорошу атмосферу і нові знайомства , то тобі потрібно прийти саме на SFS. Команда , яка там працює - це люди, що зможуть дати підтримку у будь-яку хвилину. Ти зможеш відкрити себе з найкращих сторін, дізнатися щось нове і показати людям , що ти є смілива і готова заявити цілому світу про себе.
Роман Гавриленко
SFS f/w 2019
"Команда іміджевого конкурсу краси та моди «Star Face of the Season» задала високу планку у сфері конкурсів. SFS завжди цікавий для глядачів і корисний та перспективний для учасників. Такий яскравий «коктейль» незабутніх емоцій та безцінного досвіду вам не подадуть ніде так, як тут. Бажаєте працювати з професіоналами - вам сюди."
Тетяна Кубарич
SFS s/s 2018
"В першу чергу хочу звернутись до тих дівчат, які бояться йти на кастинг. Повірте, це буде ваше найкраще рішення. SFS - це не просто подія на один вечір, це 2 місяці неймовірної підготовки, майстер-класів, цікавих зустрічей та, найголовніше, команди професіоналів, які працювали із нами. Хочу сказати величезне дякую команді, яка повірила в кожну з нас та надали впевненості, якої так не вистачало, допомагали та відкривали найкращі сторони. Я дуже щаслива, що стала частинкою зіркової сім'ї."
Ерік Никифорук
SFS s/s 2018
"Прийняв участь у конкурсі я зовсім нещодавно. Дізнався про нього від одногрупниці, яка на той момент була учасницею. Дізнавшись, наскільки це крута і цікава подія, я вирішив спробувати. Було безліч вагань, але я наважився і ні на хвилину не шкодую про свій вибір. «Star Face of the Season» - це той конкурс, на якому ти можеш показати себе не тільки як модель, але як і людину."
Дзвенислава Токарева
SFS f/w 2018
"Мені пощастило стати переможницею 10-го ювілейного сезону SFS f'w 2018. Робота SFS спрямована на вдосконалення та розвиток кожної учасниці, не тільки в напрямку моди, краси та стилю, а й інтелектуальних та соціальних напрямків. «Star Face Family» - це команда, яка спонукає теперішню молодь до кращого рівня життя, навчає знаходити своє місце в соціумі та крокувати до своїх цілей. Я щаслива від того, що є частинкою цієї чудової сім'ї."
Джонатан Бісумба
SFS f/w 2018
"Досвід, який я мав у SFS - це найкращий в Україні конкурс для мене, як для іноземця. Спочатку я боявся брати участь у конкурсі, але в житті ми завжди боїмося нових речей. Радий, що цей досвід змінив частину мого життя, через те, що я отримав нові знайомства. Більшість із них стали дуже близькими друзями, і соціально тепер відчуваю себе набагато зручніше. З цим досвідом я зрозумів дуже важливу річ: часто за страхом ховаються кращі речі, які змінюють наше життя."
Наталія Бескид
SFS s/s 2017 (Lviv)
Якщо ти хочеш отримати незабутні відчуття, хорошу атмосферу і нові знайомства , то тобі потрібно прийти саме на SFS. Команда , яка там працює - це люди, що зможуть дати підтримку у будь-яку хвилину. Ти зможеш відкрити себе з найкращих сторін, дізнатися щось нове і показати людям , що ти є смілива і готова заявити цілому світу про себе.
Юлія Лось
SFS s/s 2017
"Star Face of the Season" - подія, яка залишила по собі неймовірні спогади. І це не просто один день коли все відбувається, а й тривалий час підготовки, знайомства з багатьма чудовими людьми, цікаві зустрічі та майстер-класи. Вир подій і емоцій! Для мене це був просто незабутній досвід, і я щаслива, що в якийсь момент вирішила ризикнути і спробувати взяти участь. SFS - це чудова можливість для розвитку та удосконалення, для того щоб подолати власні страхи чи невпевненість."
Аліна Матійчук
SFS f/w 2017
"Свято SFS відіграло ключову роль в моєму розвитку у напрямку краси та моди. Команда «Star Face Family» вміє організувати робочий процес, мотивувати і створити затишні умови для учасників. Робота з талановитими людьми надає відчуття комфорту та впевненості у грандіозному проведенні кожної події. Участь у святі SFS - це неймовірний досвід, який відкриває нові можливості. Я задоволена , що у нашому місті з'явився захід, який манить своїми цікавими ідеями, позитивними емоціями та незабутніми враженнями. Впевнена, що про SFS ми почуємо не тільки на теренах України."
Лілія Когут
SFS s/s 2016
"Вперше я почула про SFS декілька років тому після рекомендації своєї подруги. На відміну від інших заходів в цій сфері, SFS привернув мою увагу саме великою кількістю відмінних відгуків - я наважилась та спробувала. В Україні є чимало конкурсів краси з різними історіями, але те, що я відчула з SFS - це чудово. Це свято має свою чисту історію, глибоку філософію та чудову концепцію, яку я перевірила на собі; це один із найкращих конкурсів краси в Україні. Наполегливо рекомендую кожній дівчині."
Маріанна Тиводар
SFS f/w 2016
"Згадую день свята "Star Face of the Seasons f/w 2016" - і досі мурашки по шкірі. Тоді я собі дала настанову не переживати і просто отримувати задоволення від всього, що відбувається. Хоча колінки й трусилися, я старалася і отримала суцільну насолоду. Можливо, це і стало моїм секретом перемоги. Взагалі, весь процес підготовки приносить масу приємних емоцій, нових знань, знайомств з прекрасним людьми - професіоналами своєї справи. Ти забуваєш про буденність і поринаєш у світ краси та моди. «Star Face Family» для мене - це щось особливе, і я рада бути частиною цього!"
Маргарита Черній
SFS s/s 2015
"Розповім Вам одну з найкращих історій у моєму житті. Прийшовши на кастинг, я була не зовсім впевнена в своїх силах. Проте з кожною зустріччю до свята «Star Face Face of the Season» я ставала все сильнішою, адже з нами працювали справжні професіонали, які зуміли відкрити в кожній з учасниць найкращі сторони. Для мене SFS - це не просто конкурс, а початок нового щасливого майбутнього. Всі, хто створюють цей прекрасний захід, є дуже талановитими, сучасними, щирими та добрими людьми. Я надзвичайно вдячна долі, що потрапила в сім'ю «Star Face Family»."
Оксана Гаврилів
SFS f/w 2015
"Участь у SFS f'w 2015 стала для мене новим етапом у житті, адже саме після кастингу воно зовсім змінилося і стало таким, яким є й зараз. Свято та процес підготовки повністю змінив мій внутрішній світ, бачення себе і відчуття своєї індивідуальності та особливості. Я з ностальгією згадую цей чудовий період мого життя, період підготовки і свято, яке було таким особливим для мене. Нові знайомства, багато спілкування, цікаво і корисно проведений час! Саме у SFF я зустріла людей, яких зараз називаю найближчими друзями."
Анна Сівакова
SFS s/s 2014
"Трапилось зі мною це не так давно - тоді я стала частинкою чогось великого та світлого. Ви ж знаєте, що таке любов, дружба, підтримка. Так ось - це все об'єднує в собі моя велика зіркова сім'я. SFS неможливо назвати просто святом краси та моди, тут дещо більше. Я щаслива, що залишаюсь частинкою SFF - тут я знайшла хороших і творчих друзів, які стали якоюсь мотиваторами і дали стимул не зупинятись та рухатись далі."
Ірина Соловій
SFS f/w 2014
"SFS - це високий рівень організації, чудові постановки та красуні учасниці. Мене це зацікавило, тож я не змогла залишитися байдужою. Дуже важливим є те, що участь в проекті допомагає боротися з комплексами та здобути впевненість в собі. Із великою гордістю згадую цю сходинку у своєму житті і задоволена, що була частинкою такого масштабного та унікального заходу. Це був чудовий досвід, багато нових знайомств і неймовірні емоції."
Оксана Михайлюк
SFS s/s 2013
"На кастинг я потрапила в досить цікавий період свого життя, без жодних думок про перемогу чи поразку, брала участь в проекті, так як моєю місією було отримати «дозу адреналіну» в кров та нові емоції, в чому мені допомогла команда SFF. Погоджуюся з рештою дівчат, що конкурс справді дає чудовий досвід, який головне -правильно використати в подальшому. Я дуже пишаюся тим, що була першою в історії переможницею SFS."