Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
РЕЄСТРАЦІЯ НА онлайн-кастинг
Для участі в 15 ювілейному сезоні іміджевого конкурсу краси та моди Star Face of the Season s's 2020
Вітається приємна зовнішність та фігура, активна життєва позиція і бажання заявити про себе світу!

Оберіть стать та категорію
Дата народження
Додайте від 6 до 10 фото: портрет, в повний ріст та фото в купальнику або однотонній білизні (для дівчат)
Для підтвердження реєстрації оберіть один із запропонованих пунктів
Зверніть увагу!

Неправильно заповнена анкета може стати причиною, чому ми не змогли зв'язатися з вами!
Яскраві моменти 14 сезону
SFS f'w 2020
Все почалося весною 2013 року, коли у мене виникло непереборне бажання створити престижну подію для людей, які цінують справжню красу у всіх її проявах, культурне оточення та моду. Однією із ключових вимог до організації було створити найкращі умови для підвищення іміджу та впізнаваності молодих людей. Протягом двох місяців на кожного учасника очікує... Читай далі
...серія майстер-класів, постановки дефіле, фото та відеозйомки. Ми працюємо з найкращими партнерами й подбали про зачіски та макіяжі для кожного, стиліст підбирає і стилізує луки як на зйомки, так і на всі конкурсні дефіле. Кожен отримає цінні призи та подарунки, фантастичний досвід, перспективи співпраці з нами й найголовніше – можливість стати обличчям бренду Star Face Family і найкращих як локальних, так і національних компаній. Саме тому процес підготовки продуманий до деталей, все що залишається – насолоджуватися процесом. Щосезону подію відвідує ~ 500 гостей і тисячі глядачів слідкують за нами в онлайні. Нові знайомства, нетворкінг – це неочікувано приємні можливості для кожного. SFS – це неймовірний досвід, переживши який, ти обов'язково додаш щастя у своє життя.

Олександр Грабовський
засновник групи брендів "Star Face Family"