Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.

Правила відвідування події

Іміджевий конкурс краси та моди "Star Face of the Season"
Редакція діє з 10.08.2016

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Дані правила визначають права та обов'язки громадян-учасників (гостей, партнерів, учасників/учасниць) і оргкомітету заходу (організаторів) на забезпечення в місці проведення заходу громадського порядку, безпеки та створення максимально комфортної атмосфери та є обов'язковими для виконання.

1.2. Дані правила розроблені відповідно до вимог чинного законодавства України.

1.3. Учасниками події маються на увазі наступні особи: конкурсанти, гості, спонсори, партнери, представники ЗМІ, фотографи, відеографи, волонтери, члени журі, учасники шоу-програми, технічний персонал.

1.4. Проходячи процедуру реєстрації, придбавши квиток, підписавши партнерський чи спонсорський договір, отримуючи бейдж, учасник заходу погоджується (виражає мовчазну згоду) з цими Правилами і зобов'язується їх дотримуватися в місці проведення заходу і на прилеглій території. У разі, якщо учасник не згоден з цими правилами, він має право відмовитися від участі та покинути даний захід.

1.5. Будь-який учасник заходу в праві, до моменту реєстрації на захід, придбання квитка, підписання партнерського чи спонсорського договору, отримання беджа, ознайомитися з цими Правилами в представників оргкомітету заходу чи в точці продажу квитків.

1.6. Оргкомітет має право не допустити учасника на захід або виключити його із залу проведення події в разі порушення учасником цих правил, правил громадського порядку і спричинення шкоди майну організатора, місця проведення заходу та майна третіх осіб.

БУДЬ-ЯКІ ОБМЕЖЕННЯ І ЗАБОРОНИ, ЩО МІСТЯТЬСЯ В ЦИХ ПРАВИЛАХ, ВСТАНОВЛЕНІ В ЦІЛЯХ ЗАПОБІГАННЯ І ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПЕРЕБУВАННЯ В МІСЦІ ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ ЛЮДЕЙ І ПРЕДМЕТІВ, ЯКІ МОЖУТЬ СЛУЖИТИ ЗАГРОЗОЮ СПРИЧИНЕННЯ ШКОДИ ІНШИМ УЧАСНИКАМ ЗАХОДУ І ЇХ МАЙНУ, А ТАКОЖ МАЙНУ ОРГКОМІТЕТУ І ВЛАСНИКІВ МІСЦЯ ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ АБО ПЕРЕШКОДЖАТИ НЕГАЙНІЙ ЕВАКУАЦІЇ УЧАСНИКІВ ЗАХОДУ У ВИПАДКУ ВИНИКНЕННЯ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ.

2. УЧАСНИКИ МАЮТЬ ПРАВО:

2.1. Взяти участь в заході, за умови пред'явлення квитка (для гостей події), пройшовши акредитацію (для представників ЗМІ), проходження реєстрації та отримання беджа учасника (для членів команди, асистентів, волонтерів, преси, фотографів, відеографів, учасників шоу-програми).

2.2. Вільно користуватися всіма видами послуг наданих в місці проведення заходу.

2.3. Відвідувати окремі зони в місці проведення заходу, які відповідають категорії квитка, контрольної стрічки чи бейджа, за умови їх пред'явлення.

2.4. На отримання повної та достовірної інформації про послуги, які надаються в місці проведення заходу.

2.5. На відшкодування вартості квитка (участі) у випадку відміни заходу оргкомітетом в установленому договорі порядку.

2.6. Звертатися до оргкомітету заходу із зауваженнями та пропозиціями.

3. УЧАСНИКИ ЗОБОВ'ЯЗАНІ:

3.1. Дотримуватися цих Правил, а також дотримуватися програми заходу (доступна в залі проведення заходу та в точці продажу квитків).

3.2. Зберігати квиток, контрольну стрічку, бейдж до закінчення заходу.

3.3. Розмістити контрольну стрічку чи бейдж учасника на видному місці і пред'явити представникам оргкомітету на першу вимогу.

3.4. Дотримуватися громадського порядку і виконувати вказівки представників оргкомітету або членів команди.

3.5. Дбайливо ставитися до майна оргкомітету та місця проведення заходу, інших учасників, дотримуватися чистоти і порядку у місці проведення заходу і на прилеглій території.

4. УЧАСНИКАМ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

4.1. Відвідувати захід у робочому або брудному одязі, а також з багажем, предметами і продуктами, які мають різкий запах або можуть забруднити учасників та інтер'єр місця проведення заходу, іншим чином завдати шкоди майну оргкомітету чи майну інших учасників або можуть служити загрозою нанесення такої шкоди.

4.2. Відвідувати захід у стані алкогольного, токсичного або наркотичного сп'яніння.

4.3. Відвідувати захід з тваринами.

4.4. Приносити на захід пиво та інші алкогольні напої в будь-якій тарі, напої і продукти харчування в скляній тарі незалежно від місця їх придбання.

4.5. Приносити на захід вогнепальну, газову, пневматичну і холодну зброю (та інші колючі і ріжучі предмети), вибухові пристрої і піротехніку, газові балончики.

4.6. Приносити легкозаймисті, вибухові, отруйні, ядовиті, забруднюючі, з різким та неприємним запахом предмети і речовини.

4.7. У місці проведення заходу та іншій прилеглій території на відстані менше ніж 15 (п'ятнадцять) метрів по прямій лінії без урахування штучних та природніх перешкод, від входів в місце проведення заходу забороняється:

ü Куріння тютюну та інше використання тютюнових виробів з метою вдихання диму, що виникає від їх тління, смоктання, жування, нюхання тютюнового виробу, а також електронних сигарет в місці проведення заходу та інших будь-яких приміщень і прилеглих територіях спеціально не призначених і не відведених для паління зонах.

ü Вносити в зал великі сумки, коробки, валізи та інші предмети, що створюють перешкоди при пересуванні глядачів в залі під-час події та перешкоджають евакуації в разі пожежі, або надзвичайної ситуації, сума вимірів яких по довжині, ширині, висоті не повинна перевищувати 120 сантиметрів.

4.8. Робити професійну фото та відео зйомку в залі під час проведення заходу, а також на прилеглій території без письмової згоди оргкомітету чи проходження акредитації.

4.9. Під час проведення заходу користуватися засобами радіотелефонного зв'язку, які на час виступу конкурсантів чи учасників шоу-програми повинні бути виключеними.

4.10. Порушувати тишину в залі під час виступу конкурсантів чи учасників шоу-програми, використовувати предмети, які створюють шумові ефекти і заважають іншим учасникам.

4.11. Займати місця в залі, які не відповідають зоні, сектору, номеру ряду і місця, вказаних в придбаному квитку.

4.12. Смітити і розкидати сміття та різні предмети (упаковки, гумки, пляшки, серветки, залишки продуктів харчування і т.д.) в залі, а також на території проведення події.

4.13. Залишати без нагляду речі, сумки, пакети та інші ручні поклажі.

4.14. Пересуватися на скейтборді, самокаті, роликових ковзанах або велосипеді чи іншим не пішим способом.

4.15. Розповсюджувати листівки, брошури, флаєра, візитки, книги, плакати, будь-якого типу з рекламним чи іншим змістом в приміщенні де проводиться захід і на прилеглій території (окрім випадків, на які отримано письмову згоду від оргкомітету події).

4.16. Відвідувати адміністративні зони, зону закулісся (backstage), а також інші зони місця проведення заходу, не передбачені категорією квитка, контрольної стрічки чи бейджу, без дозволу представників оргкомітету.

5. ПРОПУСКНИЙ РЕЖИМ

5.1. Вхід в місце проведення заходу можливий при умові попереднього придбання квитка та пред'явленні контрольної стрічки, акредитації перед подією та пред'явленні відповідного бейджа (для представників ЗМІ), пред'явленні бейджа для членів команди, учасників шоу-програми, фотографів, відеографів, асистентів дизайнерів, волонтерів, дизайнерів, технічного персоналу.

5.2. Представники оргкомітету, члени команди, а також волонтери мають право доступу до всіх зон заходу, при умові пред'явлення бейджа.

5.3. Вхід в зал проведення події можливий не пізніше ніж за 5 хв до початку події, виходу моделей, ведучого чи учасників шоу-програми на сцену (відповідно до програми заходу).

5.4. Виходити із залу проведення події заборонено під час виходу моделей чи учасників шоу-програми на сцену.

5.5. В разі запізнення на подію (відповідно до програми заходу), представники оргкомітету, волонтери, чи охорона на вході не може пропустити в зал проведення події особу яка має вхідний квиток чи бейдж, доки на сцені або подіумі триває дефіле чи виступ учасників шоу-програми.

6. ЗАСТЕРЕЖЕННЯ І ПОПЕРЕДЖЕННЯ

6.1. Відвідуючи захід, учасники приймають дані правила та дають згоду на:

6.1.1. Здійснення організаторами заходу фото та відео зйомки учасників події, а також здійснювати теле чи радіотрансляцію заходу;

6.1.2. Використання організаторами заходу фото і відео матеріалів, які містять зображення учасника для створення фото та відео звітів з події;

6.1.3. Здійснення організаторами відео нагляду під час проведення заходу, в цілях забезпечення безпеки і організації суспільного порядку.

6.2. З ціллю забезпечення безпеки, працівники охорони, залучені до заходу, а також представники служби безпеки адміністрації події, залишають за собою право на огляд сумок і предметів одягу учасників та гостей. У випадку відмови надавати речі для огляду, в доступі на захід може бути відмовлено.

6.3. У разі запізнення чи не явки учасника (гостя, партнера, спонсора, дизайнера) на подію (відповідно до програми заходу), оргкомітет, члени команди чи волонтери мають право посадити на місце особи, яка запізнилася, іншого учасника події. Оргкомітет, члени команди чи волонтери не несуть відповідальності за наявність вільного місця в залі проведення заходу після його початку. Втрачене місце учасника, який запізнився на подію (відповідно до програми заходу), не може бути відновлене до закінчення проведення заходу.

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

7.1. У випадку порушення учасниками даних Правил, правил громадського порядку, а також інших загальноприйнятих правил та норм поведінки (нецензурна лексика, агресивна поведінка, порушення тиші в залі під час проведення події, використання предметів, які створюють шумовий ефект і заважають іншим учасникам та ін..), представники оргкомітету, волонтери, або члени команди мають право вимагати від порушника покинути захід, а також відмовити йому в подальшому доступі на подію, без компенсації вартості квитка.

7.2. Оргкомітет не несе відповідальності за якість послуг, наданих партнерами події в залі проведення події та на прилеглій території (в тому числі за якість продуктів харчування і напої, реалізовані в місці проведення події).

7.3. Оргкомітет події не несе відповідальності за життя та здоров'я учасників події, а також за шкоду здоров'ю, причинених учасникам не з вини оргкомітету.

7.4. Порушники даних правил можуть бути залучені до адміністративної і кримінальної відповідальності в порядку, встановленим діючим законом України.

Голова оргкомітету: Грабовський Олександр Миколайович