ПАРТНЕРАМ

STAR FACE OF THE SEASON
Star Face of the Season для партнерів -
платформа, де збираються сучасні люди для обміну професійним досвідом і проведення вишуканого дозвілля. Місце нових ділових контактів, між учасниками, дизайнерами, власниками бізнесу, виробниками та покупцями.
Співпраця з нами - показник вашого успіху!
Стратегічні партнери
Компанії, бренди та холдинги які багато років поспіль працюють зі "Star Face of the Season" і надають широкий спектр послуг в рамках події
Як стати партнером SFS?
1
Займаєтесь власною справою чи бізнесом?
Якщо ви хочете поділитись, розповісти чи показати цікавий продукт, або ж шукаєте цільову аудиторію – ми допоможемо!
2
Шукаєте шляхи просування бренду?
Наша подія допоможе підвищити впізнаваність вашого бренду, створить імідж сучасної компанії. Розвиватись із нами - легко та ефективно!
3
Що можемо запропонувати вам?
Весь спектр взаємодії, від розміщення інформації в матеріалах події до просування на ефективних рекламних платформах.
4
Як дізнатись умови та деталі партнерства?
Напишіть, зателефонуйте нам і ми детально розкажемо про всі деталі, та підготуємо для вас індивідуальну комерційну пропозицію.
© 2013-2019. All Rights Reserved.
Star Face of the Season
Бути партнером SFS - вигідно!

Станьте партнером у новому сезоні іміджевого конкурсу краси та моди SFS. Це можливість підвищити впізнаваність бренду компанії, познайомити споживачів з новим продуктом/послугою, розширити цільову аудиторію, стати для ваших постійних клієнтів символом надійності та успішності. Грандіозне шоу, близько однієї тисячі гостей на події та більше десяти тисяч глядачів онлайн. Це те, що вам потрібно!