Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.

Перший онлайн конкурс краси

Зареєструватися на літній сезон
Заяви про себе світу не виходячи з дому
Що це?
SFS online - це перший онлайн конкурс краси, дочірній, додатковий проєкт іміджевого конкурсу краси та моди Star Face of the Season в якому користувачі інтернету разом з членами журі голосують за фото учасників та обирають переможців.

Для кого?
Участь можуть брати як дівчата так і хлопці яким від 16 до 35 років. Конкурс для людей, які хочуть розвивати персональний бренд та збільшувати активність свого Instagram профілю.

SFS ONLINE Відеозапрошення
ПЕРЕВАГИ ВІД УЧАСТІ
Можливість заявити про себе світу не виходячи з дому!
Особистий бренд
Любити бренди - це добре, але в наш час значно перспективніше самому бути брендом. Тому ми створили чудову платформу для просування Instagram профілю кожного учасника. Ми хочемо, щоб про тебе дізналося якомога більше людей.
1
Онлайн-нетворкінг
Хочеш ти цього чи ні, але участь в конкусі значно розширить твоє коло оточення та класних знайомств через активність у твоєму Instagram, а це завжди нові можливості та перспективи. Знайомства і ще раз знайомства...
2
Головний приз
В нашому конкурсі є три призові місця для дівчат і хлопців за які передбачені грошовий приз у розмірі 10 000 грн, участь в зйомці піар-кампанії наступного сезону та додаткові призи більше ніж на 10 000 грн. Приємний бонус, правда ж?
3
20 000 UAH
ПРИЗОВИЙ ФОНД
Ооо так! Ти не просто збільшиш активність у своєму Instagram, підсилиш персональний бренд, отримаєш нові знайомства і можливості, але й зможеш виграти гроші та призи.
ЯК ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ?
Простіше ніж ти собі уявляєш! Ми разом обираємо твої фото та виставляємо їх на голосування. Дальше справа за інтернет-користувачами та журі, які будуть голосувати.
1
ВІДБІРКОВИЙ ЕТАП
Ми відбираємо: до 30 дівчат та 30 хлопців, після чого стартує півфінал, голосування в Telegram каналі "SFS ONLINE".
2
ПІВФІНАЛ
Відкрите голосування в Telegram каналі "SFS ONLINE" де серед всіх учасників члени журі спільно з інтернет-користувачами обирають 15 дівчат і 15 хлопців для участі в фіналі.
3
ФІНАЛ
Відкрите голосування в Telegram каналі "SFS ONLINE" де серед 30 учасників члени журі спільно з інтернет-користувачами обираються 10 дівчат і 10 хлопців для участі в гранд фіналі.
4
ГРАНД ФІНАЛ
Відкрите голосування в Telegram каналі "SFS ONLINE" де серед 20 учасників члени журі спільно з інтернет-користувачами обирають переможців гранд фіналу: 1 дівчину і 1 хлопця, а також 2 і 3 призові місця.
1 МІСЦЕ
Star Face of the Season online
Головний приз 10 000 грн по 5 тис. грн обом переможцям та участь в професійній зйомці піар-кампанії наступного сезону (продумана концепція, підібрані стилізовані луки, зачіска та макіяж, робота з командою професіоналів і ефектні фото в кінцевому результаті).
ЧЛЕНИ ЖУРІ
Результати голосування залежать на 50% від членів журі та на 50% від голосів інтернет-користувачів
Персональний та fashion стиліст, спікер, автор та організатор майстер-класів зі стилістики в Україні та за її межами. Власниця бренду ідеальних прикрас "MINE accessories".
Шоумен, ведучий. Президент "Калуського клубу КВН". Учасник телепроектів "Ліга Сміху" та "Розсміши коміка на 1+1".
Чемпіонка Європи в категорії фітнес-модель за версією WBPF. Сертифікований дієтолог. Член асоціації превентивної та антиейджинг медицини.
Одна із топових візажистів Івано-Франківська. Засновниця школи макіяжу GRANAT by GOVERA. Beauty blogger.
Директор та співвласник тренувального комплексу ANIMAL GYM. Сертифікований тренер федерації тайського боксу.
Співзасновниця танцювального центру SoloWay. Викладач дефіле та постановник конкурсів краси.
Засновниця івент агенції B2YOU. Співзасновниця бізнес платформи LIFT forum. Кандидат економічних наук, доцент Університету Короля Данила.
DJ VALENTINE - неодноразово кращий ді-джей Івано-Франківської області за версією WNLA, засновник і резидент популярного в місті проекту R'n'B FRIDAY.
Бізнесвумен. Власниця ресторану грузинської кухні «Pirosmani» та шоу-руму «Vona».
Засновниця мережі "Оптик Твого міста". Отримала нагороду Успішна Жінка України 2019
Рекламний фотограф. Засновник Colorinsta - сервіс який покращує твої мобільні фото.
Кращий fashion-фотограф Львова. Офіційний фотограф WBA Cannes (World Bloggers Awards). Lifestyle блогер.
ЗІРКОВИЙ ЧЛЕН ЖУРІ
Телеведучий, шоумен та ведучий «Євробачення 2017».

ПАРТНЕРИ
Призи та подарунки для 2 і 3 місць еквівалентом більше ніж на 10 000 грн від наших партнерів
ІНФОРМАЦІЯ
Правила онлайн конкурсу краси SFS on.
Правила участі та проведення онлайн конкурсу краси «SFS ONLINE»

1. Загальні положення.

1.1. Дані правила проведення онлайн конкурсу краси «SFS ONLINE» (надалі­ Правила) визначають основні цілі, порядок та умови проведення онлайн конкурсу краси «SFS ONLINE» (надалі­ Конкурс).

1.2. Засновник та керівник Конкурсу: Грабовський Олександр Миколайович.

1.3. Організатор: ГО «Покоління без обмежень» за підтримки центру краси та моди «Star Face Family» в обличчі Грабовського Олександра Миколайовича, який очолює Оргкомітет іміджевого конкурсу краси та моди «Star Face of the Season» та «SFS ONLINE». Безпосередня організація і проведення Конкурсу покладаються на Оргкомітет, який визначає склад журі та учасників Відбіркового етапу Конкурсу.

1.4. Мета Конкурсу: організація онлайн-нетворкінгу, популяризація та збільшення впізнаваності кожного учасника Конкурсу та його Instagram-профілю в Інтернеті (Telegram та Instagram).

1.5. Організаційне, матеріально­-технічне, інформаційно-­правове забезпечення Конкурсу здійснюється за рахунок організаційних внесків Учасників та інших джерел і надходжень не заборонених чинним законодавством України.

2. Порядок проведення Конкурсу.

2.1. Особа, яка бажає взяти участь в Конкурсі має відповідати наступним вимогам (є чинними на період Конкурсу)

• дівчина віком від 16 років до 35 років;
• хлопець віком від 16 років до 35 років;
• бути користувачем Instagram та мати відкритий профіль на період проведення Конкурсу;
• бути користувачем месенджера Telegram.

2.2. Конкурс проводиться виключно в онлайн форматі. Дати етапів Конкурсу можуть змінюватися в залежності від прийняття рішення Оргкомітетом (повідомляються на офіційних ресурсах зазделегідь).

2.3. Конкурс проводиться у чотири етапи:

• 1-й етап (відбірковий) - Оргкомітет проводить відбір на Конкурс через заповнену анкету учасниками на сайті (25 дівчат і 25 хлопців) для участі в півфіналі;
• 2-й етап (півфінал) – інтернет-користувачі спільно з членами журі обирають серед 50 учасників 15 дівчат і 15 хлопців для участі в фіналі;
• 3-й етап (фінал) – інтернет-користувачі спільно з членами журі обирають серед 30 учасників 10 дівчат і 10 хлопців для участі в гранд фіналі;
• 4-й етап (гранд фінал) - інтернет-користувачі спільно з членами журі обирають серед 20 учасників головних переможців 1 дівчину і 1 хлопця, а також 2 і 3 місце серед дівчат і хлопців.

2.4. Кількість учасників Конкурсу у кожному з етапів є плановою та рекомендовою Оргкомітетом і може змінюватися в залежності від сезону та набору. Кінцева кількість учасників Конкурсу визначається після завершення рестрації на перший (відбірковий) етап, після чого публікується у Telegram каналі Конкурсу.

2.5. Порядок проведення Відбіркового етапу.

• У Відбірковому турі приймають участь усі особи, що відповідають вимогам, зазначеним в цих Правилах та заповнили анкету на сайті Конкурсу (starfaceoftheseason.com/online). При наданні недостовірних відомостей в анкеті, особа не допускається/знімається з участі в Конкурсі. Термін подачі анкет описуються на сайті (starfaceoftheseason.com/online), або в офіційних соцмережах Конкурсу (Telegram або Instagram).

• Особи, що пройшли анкетування на сайті Конкурсу підтверджують, що всі дані, надані ними для Конкурсу, є особистими та являютья власністю, вільною від вимог третіх осіб, немає будь­яких інших обставин, що перешкоджають використанню даних Оргкомітетом Конкурсу.

• Факт розміщення анкети на сайті Конкурсу підтверджує прийняття особою умов участі в Конкурсі, згоду з Правилами Конкурсу, а також згоду на обробку та використання її персональних даних і фотографій. Персональні дані можуть бути використані Оргкомітетом виключно для контакту з особою, що їх надала. Оргкомітет Конкурсу дотримується повної конфіденційності щодо контактних даних і не передає їх третім особам.

• Оргкомітет має право відхилити анкету на участь в Конкурсі з підстав, передбачених цими Правилами (без пояснення причин особі, щодо якої прийнято відповідне рішення). Оргкомітет має право вимагати надання додаткових фото.

2.6. Після закінчення реєстрації на офіційному сайті Конкурсу, Оргкомітет опрацьовує подані анкети та відбирає 25 дівчат і 25 хлопців для участі в півфіналі Конкурсу. Прізвища, імена, фотографії та посилання на Instagram-профілі Учасників публікуються в офіційному Telegram-каналі «SFS ONLINE». Опрацювання анкет та відбір фото учасників може тривати до 7 робочих днів. Оргкомітет має право на використання усіх фото Учасників в рекламних та комерційних цілях, пов'язаних з популяризацією Конкурсу.

2.7. Учасники зобов'язані:

• популяризувати участь в Конкурсі на власних сторінках Instagram протягом всього часу поки вони є учасниками одного з етапів Конкурсу;

• дотримуватися правил етики та моралі при розміщенні інформації в соціальних мережах, а саме не розміщувати інформацію агітаційно­-пропагандистського характеру; таку, що розпалює національну або релігійну ворожнечу або ображає національну гідність; інформацію еротичного та порнографічного характеру; інформацію, що містить зображення алкоголю, тютюну, наркотичних речовин тощо;

• не вчиняти дій та не публікувати інформації в інтернеті, що дискредитують Учасників та Оргкомітет в рамках Конкурсу.

2.8. Порядок проведення півфіналу.

• Учасники, що пройшли Відбірковий етап набувають статусу Учасників півфіналу Конкурсу. Загальна кількість Учасників пів-фіналу складає 25 дівчат та 25 хлопців яких обрав Оргкомітет Конкурсу.

• У півфіналі та наступних етапах за учасників голосують інтернет-користувачі та члени журі.

• Порядковий номер учасника вибирається в рандомному порядку у Відбірковому етапі на розсуд Оргкомітету та не змінюється у всіх наступних етапах Конкурсу.

2.9. Порядок проведення фіналу.

• Учасники, що пройшли етап півфіналу набувають статусу Учасників фіналу Конкурсу. Загальна кількість Учасників фіналу складає 15 дівчат та 15 хлопців яких обрали інтернет-користувачі спільно з членами журі.

2.10. Порядок проведення гранд фіналу.

• Учасники, що пройшли етап фіналу набувають статусу Учасників грандфіналу Конкурсу. Загальна кількість Учасників грандфіналу складає 10 дівчат та 10 хлопців яких обрали інтернет-користувачі спільно з членами журі. Грандфінал - це останній етап на якому визначаються головні переможці Конкурсу, 1 дівчина та 1 хлопець, а також 2 і 3 місця серед дівчат і хлопців, яких обрали інтернет-користувачі спільно з членами журі.

2.11. Особи, що беруть участь у Конкурсі надають Оргкомітету виключні права щодо фото­ матеріалів, які надали під час анкетування, так на інших етапах проведення Конкурсу, в комерційних і рекламних цілях (у тому числі в рекламній кампанії Конкурсу) без обмежень щодо строку та території та без права на отримання компенсації (винагороди), зокрема:

виключне право на використання фото та відео матеріалів, в тому числі його оприлюднення (випуск у світ); відтворення (в тому числі репродукування) будь­яким способом та у будь­якій формі; переробки, адаптації та/або внесення інших подібних змін; використання фото та відео матеріалів в друкованих та/або електронних виданнях, печатних виданнях, мережі Інтернет та засобах масової інформації (буклети, каталоги тощо); баз даних, тощо; супроводження фото та відео матеріалів, при їх використанні, ілюстраціями, передмовами, післямовами, коментарями тощо; публічного показу; розповсюдження, продажу, передання в найм (оренду), на тимчасове зберігання (в тому числі з метою публічного показу як в Україні так і за її межами) оригіналу та/або примірників фото та відео матеріалів тощо; імпорту примірників фото та відео матеріалів, примірників їх переробок тощо); виключне право дозволяти використання фото та відео матеріалів; виключне право перешкоджати неправомірному використанню фото та відео матеріалів, в тому числі забороняти таке використання.

2.12. Вимоги до фото учасників для голосування в Telegram каналі "SFS ONLINE": вітаються професійні портретні фото та фото зроблені учасником на телефон; фотографія може бути оброблена за допомогою графічних редакторів, при цьому можуть змінюватися тільки графічні характеристики зображення (різкість, контрастність,
колірний баланс тощо); додавання в фотографії намальованих елементів та інших предметів не допускається; фотографії повинні бути актуальними (зроблені не пізніше ніж 6 міс.); обличчя особи на фотографії не повинно бути приховано темними окулярами, маскою, тощо; не містити інформації еротичного характеру.

3. Номінації (Титули).

3.1. За підсумками Конкурсу інтернет-користувачі спільно з членами журі обирають переможців серед дівчат та хлопців за наступними брендовими номінаціями:

• Star Face of the Season Online (Зіркове Обличчя Сезону Онлайн)
• Star Face of the Season Online Ist runner up (перше віце Зіркове Обличчя Сезону Онлайн)
• Star Face of the Season Online IInd runner up (друге віце Зіркове Обличчя Сезону Онлайн)

3.2. Переможці Конкурсу, які отримали перше місце (1 хлопець та 1 дівчина) отримують відповідні титули, дипломи та грошову винагороду 10000 грн (по 5 тис/грн кожен) а також: дівчина та хлопець, які отримали номінації Star Face of the Season Online (Зіркове Обличчя Сезону Онлайн) отримують можливість стати обличчями рекламної кампанії наступного сезону (в разі не згоди переможниці (-ця) в даній номінації приймати участь в запропонованій фотозйомці, Оргкомітет залишає за собою право замінити моделей).

3.3. Переможці Конкурсу (в трьох головних номінаціях) визначаються за найбільшою сумою голосів в Telegram-каналі (з вагою 50%) та за найбільшою сумою набраних балів членами журі (з вагою 50%).

3.4. Учасники, які отримали друге і третє місце за підсумком голосів інтернет-користувачів та членів журі (2 дівчини та 2 хлопця) отримують відповідні титули, дипломи та призи і подарунки від партнерів Конкурсу.

3.5. Виплата грошового еквіваленту вартості вручених подарунків (призів) не здійснюється. Призи та подарунки поверненню та обміну не підлягають. Якщо володарка/володар призу, подарунка не змогли скористатися ним за будь­якої причини, не залежної від Оргкомітету, Оргкомітет не проводить додаткового розподілу призів та подарунків.

4. Оцінювання учасників.

4.1. Для оцінки Учасників, Оргкомітет створює Журі, до складу якого можуть входити: Організатори, представники спонсорів, партнерів, лідери думок, запрошені представники культури, мистецтва, спорту, політичні та громадські діячі, селебріті, блогери тощо.

4.2. Журі оцінює фото Учасників в Telegram-каналі "Star Face Family" та проводить онлайн-голосування. Журі не має права розголошувати результати Конкурсу до офіційного оголошення Оргкомітетом.

4.3. Імена та фото членів журі публікуються на офіційному сайті до початку півфінального етапу. Кількість членів журі не може змінюватися після старту півфінального етапу і до кінця проведення грандфіналу. Якщо у випадку непередбачуваних обставин член журі не може брати участь в голосуванні, він не замінюється іншими людьми і його голоси не будуть враховуватися.

4.4. Голоси членів журі використовуються при підрахунку в півфіналі, фіналі та гранд фіналі, а також мають вирішальне значення (перевагу над голосами інтернет-користувачів), якщо двоє або більше учасників голосування мають однакову кількість голосів від інтернет-користувачів.

4.5. Для завершення голосування у будь-якому з етапів визначається день та година, коли представник Оргкомітету повинен зафіксувати кількість голосів інтернет-користувачів зробивши знімок екрану з кожним учасником голосування (з можливою похибкою в часі 10-15 хв) та перенести дані в загальну електронну таблицю голосів. Члени журі повинні надати представнику Оргкомітету підсумки голосування в електронному форматі, які будуть перенесені в загальну електронну таблицю голосів.

4.6. Протягом 24 годин після кожного з етапів голосування, зафіксована кількість голосів інтернет-користувачів з членами журі підсумовуються представниками Оргкомітету в електронній таблиці, після чого результати голосування публікуються в офіційних соціальних мережах Конкурсу і стає відомо які учасники проходять у наступний етап Конкурсу.

4.7. Оцінювати та голосувати за учасників також можуть будь-які інтернет-користувачі (з вагою голосів 50%). Інтернет-користувачі голосують за Учасників в Telegram-каналі "SFS ONLINE". Один інтернет-користувач може проголосувати тільки один раз за Учасника (за алгоритмом роботи месенджера Telegram).

4.8. Значимість голосів членів журі та інтернет-користувачів мають силу у співвідношенні 50% / 50%, що в сумі визначають кінцевий результат.

4.9. Кінцеві результати голосування сумуються (підсумок голосів членів журі + підсумок голосів інтернет-користувачів), вони є остаточними і оскарженню не підлягають.

5. Підстави дискваліфікації.

5.1. Оргкомітет залишає за собою право в безапеляційному порядку виключити з числа Учасників, осіб які надали недостовірні відомості (або які не надали додаткову інформацію та документи для їх підтвердження); що порушують правила та положення документів, котрі регламентують порядок проведення Конкурсу; що дискредитують своїми вчинками звання Учасників Конкурсу; що не відповідають загальноприйнятим морально-етичним нормам і цінностям; що не внесли організаційний внесок; що не надали відповідні фото для проведення кожного з етапів; що дискредитують права та обов'язки Оргкомітету; при спробі накрутки голосів, а також у спробі отримання голосів не органічним методом і у разі допущення інших порушень, що перешкодили належному проведенню Конкурсу.

5.2. Дискваліфікація відбувається автоматично в разі ігнорування Учасниками рекомендацій Оргкомітету Конкурсу, а також у випадку невиконання Учасниками інших умов, передбачених цими Правилами.

6. Алгоритм голосування.

6.1. Алгоритм голосування інтернет-користувачів за учасників Конкурсу відбувається за системою, яка дозволяє будь-якому інтернет-користувачу віддати один голос за одного або декількох учасників голосування. Сума голосів рахується в пріоритетному порядку від найбільшої до найменшої, яка залежить від загальної кількості учасників. Шкала оцінювання рівна кількості учасників (окремо хлопців та дівчат).

Наприклад (номери учасників та цифра кількості голосів умовна):

Учасник №3 за якого проголосувало 1000 інтернет-користувачів отримує 30 балів (при загальній кількості 30 учасників);
Учасник №12 за якого проголосувало 950 інтернет-користувачів отримує 29 балів;
Учасник №8 за якого проголосувало 900 інтернет-користувачів отримує 28 балів і т.д. в спадному порядку.

6.2. Алгоритм голосування членів журі за учасників Конкурсу відбувається за системою, яка дозволяє кожному члену журі в обов*язковому порядку оцінити кожного учасника за шкалою від 1 до 12 балів.

Наприклад (номери учасників та сума балів умовні):

Учасник №8 – 12 балів (підсумок голосів журі) - отримує 30 балів (при загальній кількості 30 учасників);;
Учасник №3 – 11 балів (підсумок голосів журі) - отримує 29 балів;
Учасник №12 – 10 балів (підсумок голосів журі) - отримує 28 балів і т.д. в спадному порядку.

6.3. Після підсумку голосів інтернет-користувачів та окремо підсумку членів журі підводиться кінцевий підсумок голосів інтернет-користувачі + члени журі з вагою голосів 50% / 50%.

Наприклад (дані на основі вищенаведених умовних голосів):

Учасник №3 - 30 балів (1000 голосів) + 29 балів (члени журі) = 59 бали;
Учасник №12 – 29 балів (950 голосів) + 28 балів (члени журі) = 57 бал;
Учасник №8 – 28 балів (900 голосів) + 30 балів (члени журі) = 58 бали;

Результат: учасник №3 – 1 місце; учасник №8 – 2 місце; учасник №12 – 3 місце.

6.4. Конвертована сума голосів інтернет-користувачів зберігається за учасником та додається до суми балів інтернет-користувачів в кожному наступному етапі. В кінцевому результаті учасник отримує загальну конвертовану суму голосів інтернет-користувачів з кожного етапу Конкурсу.

6.5. У півфінальному етапі в пріоритетному порядку за підсумками голосів інтернет-користувачів та членів журі обираються 15 дівчат та 15 хлопців для участі у фінальному етапі Конкурсу.

6.6. У фінальному етапі в пріоритетному порядку за підсумками голосів інтернет-користувачів та членів журі обираються 10 дівчат та 10 хлопців для участі у гранд фінальному етапі Конкурсу.

6.7. У гранд фінальному етапі в пріоритетному порядку за підсумками голосів інтернет-користувачів та членів журі обирається 1 дівчина та 1 хлопець, які отримують перше місце та стають головними переможця Конкурсу, а також обираються 2 і 3 призові місця серед дівчат та хлопців.

7. Додаткові умови.

7.1. Оргкомітет залишає за собою право позбавлення титулу учасника (-ці) після закінчення події в разі порушення умов даних Правил, а також загальноприйнятих морально-етичних норм і цінностей.

7.2. Остаточний варіант проведення кожного з етапів Конкурсу затверджуються Оргкомітетом у процесі організації Конкурсу.

7.3. Оргкомітет залишає за собою право оперативно в односторонньому порядку вносити доповнення та зміни в документи, що регламентують процес підготовки та проведення Конкурсу.

7.4. Оргкомітет Конкурсу володіє ексклюзивними правами на фото­, відео­ та друковані матеріали, виготовлені на його замовлення в рамках підготовки та проведення Конкурсу, а також зйомок рекламних кампаній.

7.5. Якщо проведенню Конкурсу перешкоджає певна обставина або через обґрунтовані причини він не може проводитися, Оргкомітет залишає за собою право на власний розсуд змінити, припинити або скасувати Конкурс.

7.6. У разі виникнення будь­яких спорів стосовно тлумачення умов проведення Конкурсу, цих Правил, офіційним визнається тлумачення Оргкомітету, яке є остаточним і обов'язковим для всіх Учасників Конкурсу та не підлягає оскарженню.

7.7. Участь в Конкурсі не передбачає витрат окрім організаційного внеску з боку осіб, що беруть в ньому участь, а витрати, зроблені ними за власною ініціативою, Оргкомітетом Конкурсу не відшкодовуються.

7.8. Організаційний внесок в Конкурсі SFS ONLINE 2020 складає:

• безкоштовно для участі у відбірковому етапі;
• 300 грн - для участі у півфіналі;
• 600 грн - для участі у фіналі;
• 800 грн - для участі у гранд фіналі.

7.9. Якщо учасник з будь-яких причин не може взяти участь у фінальному або гранд фінальному етапі, для участі автоматично запрошується наступний учасник в пріоритетному порядку за підсумком голосування.

7.9. Дані Правила, алгоритм оцінювання та весь інший вміст сайту https://starfaceoftheseason.com/ є інтелекруальною власністю Оргкомітету і не можуть бути скопійовані, відтворені, перевидані, прописані посиланням, передані або розповсюджені будь-яким чином без попередньої письмової згоди з представниками Оргкомітету, і кожна згадка повинна містити посилання на сайт (копірайт) Star Face of the Season.
Політика конфіденційності
Ця політика конфіденційності діє для всього Веб-сайту starfaceoftheseason.com (далі у тексті – Сайт).
Яку ми збираємо інформацію і як її використовуємо.

Нам можуть знадобитися такі дані:


· При заповненні анкети/форми на Сайті користувач вказує прізвище, ім'я, адресу електронної пошти, контактний телефон і дає згоду на використання вказаної інформації, її обробку і зберігання Організатором. Ми використовуємо цю інформацію для виконання своїх зобов'язань перед вами.

· Не вважається порушенням зобов'язань розголошення вказаної інформації про користувача відповідно до обґрунтованих і застосовуваних вимог закону. Користувач погоджується на передачу Сайту своїх даних з метою виконання угод, вказаних у Положеннях і прийнятих Сайтом відповідно до них зобов'язань, а також з метою реклами. Згода Користувача висловлюється у зазначенні ним інформації у відповідних полях при заповненні анкети/форми. Сайт не несе відповідальності за дані, надані Користувачем на Сайті у загальнодоступній формі.

· Файли cookie – коли ви заходите на наш Сайт, ми надсилаємо один або декілька файлів cookie на ваш комп'ютер або інший пристрій. Файли cookie використовуються для того, щоб підвищити якість послуг, що надаються Організатором: зберігати налаштування користувача, відстежувати характерні для користувача тенденції, наприклад, найпопулярніші сторінки. Компанія "Star Face of the Season", як власник Сайту, також використовує файли cookie з метою реклами, а також здійснює їх передачу, зокрема й транскордонну, щоб керувати оголошеннями на сайтах в Інтернеті.

· Інформація про відвідування – при доступі до нашого Сайту через браузер, додаток або за допомогою будь-якого іншого програмного забезпечення наші сервери автоматично записують і передають певну інформацію з метою виконання угод, що укладаються. Журнали сервера можуть містити таку інформацію: IP-адреси, тип і мова браузера, дата і час запиту, а також один або декілька файлів cookie, за якими можна визначити ваш браузер чи акаунт.

· Повідомлення користувача – коли ви надсилаєте нам повідомлення (електронною поштою або іншим засобом), ми можемо зберігати ці повідомлення для обробки запитів, відповідей на питання і майбутнього удосконалення нашої служби клієнтської підтримки. При надсиланні або отриманні SMS ми можемо збирати і зберігати таку інформацію: номер телефону, назву оператора зв'язку, зміст повідомлення, дату і час передачі. Для зв'язку з вами з питань нашої роботи може використовуватися ваша адреса електронної пошти і номер контактного телефону.

· Програмне забезпечення, розроблене третіми особами, яке може використовуватись на Сайті, збирає і обробляє інформацію відповідно до власної політики конфіденційності.

· Інші сайти – ця політика конфіденційності застосовується тільки для Сайту starfaceoftheseason.com. Ми не контролюємо сайти, які використовують інформацію з нашого Сайту або на які ведуть посилання з нашого Сайту. Ці сайти можуть розміщувати на ваш комп'ютер власні файли cookie, збирати дані або запитувати у вас особисту інформацію.

Розсилки та інформаційні повідомлення:

· Під час заповнення форми на Сайті ви даєте згоду на отримання від нас розсилок рекламно-інформаційного характеру. Вказані розсилки містять інформацію про майбутні події та інші заходи Сайту.
· Ви можете відписатись від розсилки у будь-який момент. Для цього потрібно написати в службу підтримки.
· Розсилки надходять у вигляді листа на електронну адресу і/або короткого повідомлення (sms) на номер телефону, вказані вами під час заповнення анкети/форми. Рекламно-інформаційні матеріали можуть бути надані у вигляді паперово-поліграфічної та сувенірної продукції.

Окрім цього, інформація, яку ми збираємо, може бути використана з такою метою:

· Підтримка, забезпечення захисту і вдосконалення нашого Сайту;
· Розробка нових служб;
· Захист прав власності Організатора і наших користувачів.

Перед використанням інформації з іншою метою, що буде зазначено при її зборі, ми попросимо у Вас дозвіл на таке використання. Організатор обробляє особисту інформацію на своїх серверах у різних країнах. У деяких випадках особиста інформація користувачів обробляється за межами країни користувача.

Можливості вибору

У людей різні погляди на конфіденційність. Кожен користувач усвідомлено приймає рішення щодо надання права Організатору на повне використання своїх персональних даних згідно із Законом України «Про захист персональних даних». Кожен користувач може:

· Заборонити в браузері прийом усіх файлів cookie або налаштувати сповіщення про ці дані. Просимо взяти до уваги, що без файлів cookie деякі служби Продавця можуть працювати не цілком коректно.

Надання доступу до інформації

Ми не розкриваємо особисту інформацію користувачів компаніям, організаціям і приватним особам, які не пов'язані з діяльністю Організатора, окрім випадків коли:

· Користувач надав право Організатору на повне використання своїх персональних даних.
· Для обробки третіми сторонами.
Ми можемо надати персональні дані на обробку нашим дочірнім і афілійованим компаніям, а також іншим довіреним організаціям і особам відповідно до наших інструкцій, політики конфіденційності та інших вимог безпеки.
· На вимогу законодавства.

Організатор дотримується вимог Закону України «Про захист персональних даних» та надає доступ до зазначеної користувачами інформації на Сайті, зберігає, використовує, розголошує зазначену інформацію тільки у випадках, передбачених законодавством. Зокрема: на запити державних органів, у рамках судового процесу або розслідування, з метою запобігання шахрайству, порушення закону, а також з метою безпеки і захисту прав Організатора.

Якщо Організатор прийме рішення про реорганізацію або купівлю-продаж частини або всіх своїх активів, ми гарантуємо захист всіх персональних даних у межах положень про конфіденційність, зазначених користувачами на Сайті. Компанія не несе відповідальності за достовірність зазначеної Користувачем на Сайті інформації, її відповідність документам про ідентифікацію особистості.

Захист інформації

Ми вживаємо всіх необхідних заходів для того, щоб вберегти Організатора і наших користувачів від несанкціонованих спроб доступу, зміни, розкриття або знищення даних, які зберігаються у нас. До цих заходів належать, зокрема:

· використання SSL-шифрування в роботі наших служб;
· постійна перевірка і вдосконалення процесів збору, зберігання та обробки даних і заходів безпеки, включно із заходами забезпечення фізичної безпеки;
· надання доступу до особистої інформації тільки тим співробітникам, підрядникам і агентам Організатора, яким необхідно володіти цією інформацією для здійснення виконуваних від імені Організатора операцій. Невиконання цими особами договірних зобов'язань з дотримання конфіденційності веде до санкцій, включно зі звільненням і кримінальним переслідуванням.

Доступ до особистої інформації і її оновлення

· Ми можемо відхиляти багаторазово повторювані заявки, а також запити, які вимагають масштабних технічних робіт (наприклад, створити нову систему або значно змінити існуючу), які піддають ризику конфіденційність інших користувачів, а також ті, які містять даремні пропозиції (наприклад, обробити інформацію на резервних копіях).
· У всіх випадках, коли ми надаємо доступ до інформації і можливість вносити в неї виправлення, ми робимо це безкоштовно, якщо тільки це не потребує від нас значних зусиль.
· У зв'язку з особливостями роботи певних служб, після видалення з активних серверів інформація може зберігатися протягом обмеженого терміну в наших системах резервного копіювання до того часу, поки не буде остаточно видалена.

Дотримання вимог

· Організатор дотримується прийнятих в Україні принципів конфіденційності щодо повідомлення, вибору, передання, безпеки, цілісності даних і доступу до них.
· Ми регулярно перевіряємо дотримання цієї політики конфіденційності.
· Якщо ми отримали офіційну скаргу в письмовій формі, вважаємо своїм обов'язком зв'язатися з користувачем, який надіслав скаргу, щодо його претензій і вирішити питання або усунути проблему в найкоротший термін.

Зміна цієї політики конфіденційності

Час від часу наша політика конфіденційності може змінюватись. Однак ми не маємо наміру і не будемо обмежувати права користувачів без їх вочевидь вираженої згоди. Усі оновлення політики конфіденційності відображаються на цій сторінці. Якщо зміни будуть значними, ми повідомимо вас електронною поштою.
Згода на обробку персональних даних
Цим документом я висловлюю свою згоду на здійснення Оргкомітетом з усіма персональними даними, вказаними мною під час реєстрації, таких дій: збір, накопичення, реєстрація, зберігання, змінення, оновлення, використання і розширення (розповсюдження, реалізація, передача), знищення (далі – Обробка).

Обробка персональних даних може здійснюватися Оргкомітетом на паперовому і/або електронному носіях з можливим використанням змішаної обробки: автоматизованої і неавтоматизованої.

Метою збору і обробки персональних даних є організація Оргкомітетом направлення (надсилання) на мою адресу спеціальних пропозицій, інформації про кастинги чи інші дії, у межах своєї діяльності.

Я погоджуюсь з тим, що Оргкомітет може передавати мої персональні дані третім особам, якщо таке передання необхідне для виконання Оргкомітетом своїх обов'язків переді мною, як учасником Конкурсу, а також при обробці персональних даних.

Я підтверджую свою згоду з усім вказаним вище, а також зобов'язуюсь дотримуватись всіх правил та публічних угод на веб-сайті starfaceoftheseason.com.

Оргкомітет залишає за собою право вносити зміни в дані правила, Політику конфіденційності і Положень та правил участі у Конкурсі на свій розсуд.
Авторські права
© 2013 - 2020. STAR FACE OF THE SEASON. All Rights Reserved.

Star Face of the Season - є офіційно зареєстрованою торговою маркою. Цей сайт і його зміст не можуть бути скопійовані, відтворені, перевидані, прописані посиланням, передані або розповсюджені будь-яким чином без попередньої письмової згоди з представниками оргкомітету, і кожна згадка повинна містити посилання на сайт (копірайт) Star Face of the Season.

Посилання на веб-сайти, окрім тих, що належать бренду Star Face of the Season, пропонуються для зручності користувачів. Бренд Star Face of the Season не бере участь у їх створенні/розробці і не несе відповідальність за їх зміст.
Реквізити та юридична адреса
РЕКВІЗИТИ

ГО "ПОКОЛІННЯ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ"
Р/р 26007052545067
АТ КБ «Приват Банк», МФО 336677
Код ЄДРПОУ 42847132
Тел.. +38 (063) 063 11 33
starfaceoftheseason@gmail.com

ЮРИДИЧНА АДРЕСА

Офіс центру краси та моди "Star Face Family"
Україна, 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 23
бізнес-центр "Екстім Сіті", офіс 308 (3 поверх)
Поширені запитання
1. Як взяти участь в конкурсі?

Для участі в Конкурсі потрібно заповнити анкету на офіційному сайті https://starfaceoftheseason.com/online. Після опрацювання анкет, Оргкомітет вибирає 25 дівчат і 25 хлопців для участі в Конкурсі. В разі успішного відбору вас повідомлять про це в Instagram.

2. Чи важливі параметри для участі?

Параметри не мають значення. Ми шукаємо харизматичних людей від 16 до 35 років із приємною зовнішністю, які хочуть заявити про себе та збільшити активність у своємо Instagram.

3. Чи треба проходити кастинг?

Кастинг для участі в Конкурсі не передбачений. Відбір учасників Оргкомітетом відбуваєть по анкетах.

4. Чи передбачений організаційний внесок за участь в конкурсі?

Участь у відбірковому етапі безкоштовна, участь у наступних етапах оплачується додатково: півфінал - 300 грн; фінал 600 грн; гранд фінал - 800 грн.

5. Які переваги від участі в конкурсі?

Ви розвинете персональний бренд, про вас дізнається багато людей, збільшиться активність в Instagram, отримаєте нові знайомства, можливості та перспективи ну і звичайно головний приз...

6. Який головний приз?

Призовий фонд - 20 000 грн.

7. Чи передбачені призи для інших учасників?

Звичайно, призи більше ніж на 10 000 грн.

8. Які номінації передбачені в конкурсі?

В Конкурсі є 3 місця у номінаціях:

1 місце - Star Face of the Season online
2 місце - Star Face of the Season online Ist runner up
3 місце - Star Face of the Season online IInd runner up

9. Чи потрібні професійні фото для участі?

Професійні фото для участі робити спеціально не потрібно, але якщо є така можливість то це також добре. Презентабельні та якісні фото можна вибрати зі свого Instagram та надіслати їх нам, а ми виберемо.

10. Скільки часу триває голосування?

Голосування у півфінальному етапі триватиме 7 днів, фінальному етапі 5 днів та гранд фінальному етапі також 5 днів.

11. Чи важлива кількість підписників в Instagram?

Кількість підписників для участі абсолютно не важлива.
АНКЕТА ДЛЯ УЧАСТІ
Реєстрація на літній сезон SFS online spring 2020. Саме ти можеш стати Зірковим Обличчям сезону за онлайн версією
Ваша стать
Дата народження
Додайте від 6 до 10 фото: портрет або селфі. Фото повинні бути якісними і без фільтрів.
Для підтвердження участі оберіть один із запропонованих пунктів
*після заповнення анкети очікуйте, ми зв*яжемося з вами в Instagram.
© 2013-2020. All Rights Reserved.
Star Face of the Season