Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.

Згода на обробку персональних даних

Іміджевий конкурс краси та моди "Star Face of the Season"
Цим документом я висловлюю свою згоду на здійснення Оргкомітетом з усіма персональними даними, вказаними мною під час реєстрації, таких дій: збір, накопичення, реєстрація, зберігання, змінення, оновлення, використання і розширення (розповсюдження, реалізація, передача), знищення (далі – Обробка).

Обробка персональних даних може здійснюватися Оргкомітетом на паперовому і/або електронному носіях з можливим використанням змішаної обробки: автоматизованої і неавтоматизованої.

Метою збору і обробки персональних даних є організація Оргкомітетом направлення (надсилання) на мою адресу спеціальних пропозицій, інформації про кастинги чи інші дії, у межах своєї діяльності.

Я погоджуюсь з тим, що Оргкомітет може передавати мої персональні дані третім особам, якщо таке передання необхідне для виконання Оргкомітетом своїх обов'язків переді мною, як учасником Конкурсу, а також при обробці персональних даних.

Я підтверджую свою згоду з усім вказаним вище, а також зобов'язуюсь дотримуватись всіх правил та публічних угод на веб-сайті starfaceoftheseason.com.

Оргкомітет залишає за собою право вносити зміни в дані правила, Політику конфіденційності і Положень та правил участі у Конкурсі на свій розсуд.