Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.

Авторські права

Іміджевий конкурс краси та моди "Star Face of the Season"
© 2013 - 2021. STAR FACE OF THE SEASON. All Rights Reserved.

Star Face of the Season - є офіційно зареєстрованою торговою маркою. Цей сайт і його зміст не можуть бути скопійовані, відтворені, перевидані, прописані посиланням, передані або розповсюджені будь-яким чином без попередньої письмової згоди з представниками оргкомітету, і кожна згадка повинна містити посилання на сайт (копірайт) Star Face of the Season.

Посилання на веб-сайти, окрім тих, що належать бренду Star Face of the Season, пропонуються для зручності користувачів. Бренд Star Face of the Season не бере участь у їх створенні/розробці і не несе відповідальність за їх зміст.

Контент сайту.

Весь контент веб-сайту https://starfaceoftheseason.com, а також будь-який контент розповсюджується за допомогою цього сайту (особливо, зображення, відеоролики і тексти) захищений авторським правом. Несанкціоноване використання контенту, повне або часткове копіювання, збереження, зміна і поширення контенту компанії Star Face of the Season (для будь-яких цілей) без нашої письмової згоди заборонено.

Права на контент належать компанії Star Face of the Season і нашим партнерам. Всі права захищені або в будь-якому випадку належать нам. На веб-сайті також є зображення, захищені авторським правом і належать третім особам.

Будь-яке порушення авторських і суміжних прав переслідується відповідно до законодавства України та міжнародного законодавства і тягне за собою цивільну, адміністративну та кримінальну відповідальності.

Зовнішній контент.

Незважаючи на те, що ми ретельно перевіряємо контент, ми не несемо відповідальності за матеріали, розміщені на сторонніх сайтах, посилання на які представлені на сайті https://starfaceoftheseason.com. За контент таких сайтів відповідають виключно їх власники.

Торгові марки, Знак для товарів і послуг, його зображення, а також торговельне найменування Star Face of the Season зареєстровані і належать нам. Всі права захищені.

На всі назви брендів та товарні знаки, що згадуються на сайті, включаючи назви брендів та товарні знаки, що належать третім особам, поширюється дія чинного законодавства. Їх згадка на сайті або в інших матеріалах компанії Star Face of the Season не означає, що вони не захищені правами третіх осіб.